Wyjazd edukacyjny klasy 7dw „Pogranicze języków, narodów i kultur”

288012690_756052865400857_6103391601646997781_n

[ A+ ] /[ A- ]

W poniedziałek, 20 czerwca, we wczesnych godzinach porannych, uczniowie klasy 7dw wyruszyli na wyjazd edukacyjny „Pogranicze języków, narodów i kultur”. Trasa, którą pokonają obejmuje następujące punkty: Biebrza – Białystok – Supraśl – Bohoniki – Wilno – Troki – Sejny – Czarna Hańcza. Pod troskliwą opieką Pani Magdaleny Miałkowskiej oraz Pana Piotra Podemskiego zabawią do piątku, 24 czerwca.
 
Życząc naszym globtroterom życzliwej pogody i wspaniałych przeżyć, a także chwil głębokiej refleksji wszędzie tam, gdzie jest ona mile widziana, rzućmy szybko okiem, gdzie znajdują się obecnie 🙂
Odwiedzając Biebrzański Park Narodowy, młodzież mogła sprawdzić organoleptycznie bogactwo fauny i flory największego parku w Polsce. Białystok przywitał siódmoklasistów deszczem, ale nie zrazili się tym faktem ani trochę i eksplorowali to jakże ciekawe wielokulturowe miasto. Pysznym uwieńczeniem dzisiejszego dnia była kolacja w Supraślu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *