Wszystko co się zaczyna, musi się także kończyć…

DSC_9661

[ A+ ] /[ A- ]

Nie inaczej jest z rokiem szkolnym, który w dniu 24 czerwca 2022r. dokonał swojej kadencji. Podczas zorganizowanego na 2 tury zakończenia roku szkolnego (odpowiednio dla klas 1-3 oraz 4-6) Pani Dyrektor Małgorzata Mojsak dokonała podsumowania osiągnięć naszych uczniów. Wychowawcy dokonali wręczenia nagród książkowych za wybitne osiągnięcia na polu edukacji. Osobna wzmianka należała się naszym nad wyraz prężnym działaczom z Samorządu uczniowskiego, ich zapał nigdy nie przestaje nas zadziwiać 🙂
 
Swoistą kropką nad „i” było wręczenie świadectw i pożegnanie z nauczycielami na czas dwumiesięcznej przerwy. Życzymy Wam wszystkim pysznych i obfitujących w nowe doświadczenia eskapad i niezapomnianych chwil!
 
Dziękujemy bardzo p. Adamowi Czajce za piękne zdjęcia z ceremonii dla klas 1-3. Pozostałe zdjęcia, już nie tak piękne, to już nasze własne rzemiosło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *