Unboxing nowego roku szkolnego 2022/2023

DSC_024222222

[ A+ ] /[ A- ]

1 września, we wczesnych godzinach porannych (o godz. odpowiednio 9:30 oraz 10:30 stosownie do wieku uczniów) dokonaliśmy swoistego unboxingu nowego roku szkolnego 2022/2023 na boisku szkolnym. Pani Dyrektor Małgorzata Mojsak powitała z prawdziwie matczyną serdecznością wszystkich uczniów, szczególnie zaś naszych ciekawych wszystkiego co ich otacza pierwszoklasistów. Społeczność Superszkoły dowiedziała się także, że sprzęt nagłośnieniowy oraz fotograficzny obsługujący dzisiejszą uroczystość został nabyty w ramach dotacji Laboratoria Przyszłości.

Po części oficjalnej, wychowawcy spotkali się ze swoimi podopiecznymi w klasach i po krótce omówili najbardziej palące kwestie na najbliższe dni a także plan lekcji oraz jego niuanse.

Powodzenia na nowej drodze edukacji, drodzy uczniowie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *