45. numer szkolnego Newslettera

[ A+ ] /[ A- ]

Mijający właśnie tydzień zdominowany był doniesieniami z Paryża, gdzie uczniowie klasy 8 dwujęzycznej realizują projekt pt. „Jedność i różnorodność europejskiego dziedzictwa kulturowego poprzez dwujęzyczność” w ramach programu ERASMUS+. Miejsca które zwiedzają stanowią natchnienie dla innych nauczycieli, którzy prowadzili w tym tygodniu lekcje zawierające nawiązania do Francji, np. podczas lekcji języka polskiego w klasach 6.

Sprzątaliśmy także nasz świat, a więc najbliższe otoczenie szkoły w ramach 29. edycji akcji „Sprzątania Świata”. Wobec ogromu bezrefleksyjnego śmiecenia w naturze, czas powiedzieć głośno: wszystkie śmieci, na całym świecie są nasze; te porzucone przez człowieka w naturze i te posprzątane przez człowieka. Innych na naszej planecie nie ma. Chcemy tym samym dotrzeć przede wszystkim do tych, którzy śmiecą.

Szczegóły bieżącego tygodnia w 45. wydaniu szkolnego Newslettera. Zapraszamy do lektury! 🙂

Newsletter_Superszkoły_45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *