Medal 30-lecia WOŚP

Certyfikat

[ A+ ] /[ A- ]

Sztab WOŚP #387 działający prężnie przy Superszkoła od 19. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, otrzymał otrzymał kilka dni temu certyfikat i medal 30-lecia WOŚP.

Medal dedykujemy naszym wspaniałym wolontariuszom, którzy niestrudzenie kwestują na rzecz najmłodszych, zbierając pieniądze na zakup urządzeń medycznych. Dziękujemy również naszym wieloletnim współorganizatorom: Stowarzyszeniu Rembertów Bezpośrednio, Sala Rembertów, a także wszystkim członkom sztabu, rodzicom i innym za współpracę, pomoc i zaangażowanie. Dzięki Wam rok w rok zbieramy nie tylko fundusze na pomoc w walce z chorobami, ale także mnóstwo ciepła i ludzkiej życzliwości.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego Finału! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *