Dzień Dyni z przygodami w tle

Strażnik_miejski_karta_rowerowa_2022_94

[ A+ ] /[ A- ]

Tegoroczne obchody Dnia Dyni zostały bezpardonowo storpedowane przez niesprzyjającą aurę, która nad wyraz wyraźnie zaznaczyła swoje jesienne terytorium. Zmuszeni do przełożenia atrakcji, Samorząd szkolny wyszedł z założenia, że do 2 razy sztuka i już od samego rana 14 listopada zakasał rękawy. Odwiedzające nas zastępy klas zostały zaangażowane w wykonywanie kolejnych zadań na specjalnie przygotowanych stanowiskach rozproszonych na całym boisku.

Wśród atrakcji królowały tradycyjne zabawy np. „Boo bowling”, “Jack-o’-Lantern Bag Toss”, „Witch Hat Ring Toss”, “Mystery Box”, “Balancing Act”czy też tegoroczna nowość „Los And Go”. Niektóre z nich wymagały poczucia równowagi, inne celności czy sprytu. Oprócz atrakcji na boisku, dzieci w dniach poprzedzających Dzień Dyni dekorowały drzwi swoich klas w tonacji jesienno-dyniowej.

Na koniec warto wspomnieć, że choć w oryginalnie planowanym terminie 10 listopada nie udało się bawić na boisku, to jednak Samorząd szkolny zdołał na osłodę tego dnia zorganizować poczęstunek w klimatycznie oświetlonym korytarzu. Rozstawione na całej długości korytarza stoły uginały się od pyszności zniesionych przez wszystkich na wspólną ucztę i masową degustację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *