Gang Mikołajów z klasy 5 kontroluje rembertowskich kierowców

20221206_094701aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[ A+ ] /[ A- ]

Takiego sposobu obchodzenia 6. grudnia jeszcze u nas nie było! W porozumieniu z rembertowskimi funkcjonariuszami policji, uczniowie klasy 5. wzięli udział w prewencyjnej akcji w Alei Sztandarów. W otoczeniu policjantów w mundurach oraz w funkcjonariuszy w przebraniach mikołajkowych, uczestniczyliśmy w kontrolach drogowych kierowców. Nasi młodzi adepci Wydziału Drogowego, nagradzali przepisowo jadących kierowców upominkiem w postaci bombki. Ci zaś którzy w jakikolwiek sposób podpadli surowemu wymiarowi sprawiedliwości, otrzymali serdeczne i przyjazne upomnienie oraz pachnącą szyszkę, która nie raz zapewne przypomni o konieczności zwolnienia do przepisowej prędkości.

Młodzi kadeci z powierzonych im zadań wywiązali się koncertowo, za swe zasługi otrzymali czekoladowe łakocie.

Jesteśmy przekonani, że z tej praktycznej lekcji o ruchu drogowym wyniosą pamięć o dobrych praktykach i nawykach. Dziękujemy serdecznie za możliwość wzięcia udziału w projekcie 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *