Koszykarskie emocje najwyższych lotów!

328691645_541323661132676_7462070659407660016_n

[ A+ ] /[ A- ]

9 lutego 2023r. w hali sportowej SP 189 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Rembertów w Koszykówce Chłopców w kategorii młodzież. Na parkiecie zmierzyły się ze sobą reprezentacje 5-ciu szkół rembertowskich.

Drużyna wystawiona przez trenera Tomasza Kizerwettera stanowiła esencję koszykarskiego talentu i doświadczenia Superszkoły. Nie szczędząc łez, potu i znoju, a niekiedy nawet zdrowia pozostawionego na boisku w postaci nabytych kilku kontuzji, osiągaliśmy swoje limity, a następnie je pokonywaliśmy dając z siebie absolutnie wszystko.

Wynik nie może rozczarowywać, przeciwnie, napawa nas dumą, wszak srebro smakuje wyśmienicie w tak zacnym sportowym towarzystwie. Mając świadomość jak blisko byliśmy sięgnięcia po laury zwycięzców, schodzimy z parkietu z podniesionymi dumnie czołami i z niekłamaną satysfakcją ruszamy na w pełni zasłużone ferie.

Oto klasyfikacja końcowa mistrzostw:

1. Zespół Szkół nr 74
2. Superszkoła
3. Szkoła Podstawowa nr 189
4. Szkoła Podstawowa nr 217
5. Szkoła Podstawowa nr 376

Gratulujemy serdecznie naszym koszykarskim Orłom w składzie: Borys Ludwicki, Wiktor Boguszewski, Stanisław Skoniecki, Aleks Bukowski, Tomasz Kozielewicz, Ignacy Pawiński, Bartłomiej Grzebyk, Patryk Hakem, Kuba Rokita, Krzysztof Orciuch, Sebastian Rybicki i Piotr Mikiel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *