Podsumowanie sezonu koncertowego

Clipboard01

[ A+ ] /[ A- ]

Przed Państwem relacja z ostatniego Koncertu Wiosennego w roku szkolnym 2022/2023. Zakończyliśmy tegoroczny sezon artystyczny. Gratuluję wszystkim wykonawcom wspaniałych występów. Jest mi ogromnie miło, gdy widzę uśmiech na waszych twarzach i wielkie zaangażowanie. Bardzo cieszy mnie fakt, że tak chętnie gracie na instrumentach i czerpiecie radość ze wspólnego muzykowania.

Rok był intensywny. Aż nie chce mi się wierzyć, iż udało nam się zorganizować w szkole 7 koncertów. Ponadto występowaliśmy w czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i koncertowaliśmy w przedszkolu, co zdaje się, iż jeszcze w tym roku powtórzymy. Zdążyliśmy też zorganizować drobny plan filmowy, czego owocem był EKO KLIP. Nie zapominajmy o szkolnym chórze, który swoim śpiewem wzbogacał szkolne uroczystości i wystąpi jeszcze w czasie obchodów Święta Szkoły – 17 czerwca.

Według Boecjusza „Muzyka stanowi część naszej natury tak dalece, iż nawet gdybyśmy tego pragnęli, nie moglibyśmy jej pominąć”, tak więc, aby w czerwcu nikomu nie zabrakło muzyki, szykujemy filmową niespodziankę 🙂

Aleksandra Kondraciuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *