Wyniki konkursu „Ciekawa fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii” 2023

Ciekawa_fizyka_2023_97

[ A+ ] /[ A- ]

Z przyjemnością informujemy, że jeden z uczniów klasy 8DW zajął wysokie miejsce w konkursie fotograficznym „Ciekawa fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii”. 
.
Laureatem tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe jest 🥈 Krzysztof Orciuch, który zajął III miejsce w kategorii doświadczenie (seria zdjęć). Konkurs był skierowany do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Uczestnicy z obu grup wiekowych mogli zgłaszać prace w 3 kategoriach: fotografia (zdjęcie pojedyncze), obserwacja zjawiska (seria zdjęć) i doświadczenie (seria zdjęć).
.
Serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku i zapraszamy do obejrzenia prac, które przyciągnęły uwagę jury konkursowego. Komisja miała nie lada zadanie dokonać wyborów spośród ponad 300 nadesłanych prac.
 .
Michał Żbikowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *