Ślubowanie 1-szej klasy

[ A+ ] /[ A- ]

Jak nakazuje tradycja i w tym roku uroczyście przyjęto w poczet naszej szkoły uczniów klasy pierwszej. Uroczystość miała miejsce 22 października 2012r. Rozpoczęła się programem artystycznym przygotowanym przez pierwszoklasistów oraz uczniów klasy 4 (Mikołaja Czechowicza, Polę Dzielińską, Ninę Skoczylas, Darię Adamczyk, a także Maję Kwiatkowską).

To oni przy pomocy magicznego grzebienia, kredy i wody przygotowali niesforne jeszcze dzieciaki do złożenia uroczystej przysięgi. Na sztandar naszej szkoły maluchy przysięgły pilnie uczyć się, godnie reprezentować szkolę i tak postępować, aby rodzice byli z nich dumni. Punktem kulminacyjnym było pasowanie na ucznia, którego dokonała pani dyrektor Jolanta Bredek-Morawska, używając ogromnego pióra, który aż 18 razy spoczął na ramionach uczniów. Namacalnym dowodem przynależności do społeczności szkolnej była legitymacja szkolna oraz dyplom. Łukasz Filipiak, który poprowadził tę uroczystość, złożył życzenia młodszym kolegom w imieniu Samorządu Szkolnego oraz obdarował ich drobnymi upominkami. Następnie pierwszaki wraz z rodzicami spotkali się na poczęstunku w swojej klasie. Zdjęcie grupowe uczniów klasy 1 zakończyło uroczystość Ślubowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *