Wędrówki po Małopolsce

15 listopada rozpoczęliśmy wędrówkę po Małopolsce. Uczniowie klas 1 -4 zapoznali się z kulturą muzyczną tego regionu. Wysłuchali pieśni, poznali szereg instrumentów występujących na tym obszarze, dowiedzieli się jacy  instrumentaliści tworzą kapele ludowe.

Dzięki uczniom klas drugich, którzy od początku roku szkolnego poznawali tajniki krakowiaka, młodsi i starsi koledzy mieli również okazję zobaczyć z jakich figur i kroków składa się ten taniec.

Cała akademia pełna była muzyki, śpiewu, tańca, ale nie zabrakło też poezji.  A kto występował? Zobaczcie sami, zapraszamy do obejrzenia galerii.