Wyniki egzaminów

[ A+ ] /[ A- ]

Wyniki egzaminu Ósmoklasisty 2022

Cieszą nas niezmiernie wyniki tegorocznego Egzaminu Ósmoklasisty, wiemy jak dużym nakładem pracy, niekiedy wyrzeczeń, zostały okupione.

Gratulując serdecznie naszym absolwentom oraz prowadzącym ich ku edukacyjnemu światłu w tunelu nauczycielom, zachęcamy wszystkich do przestudiowania poniższych wykresów obrazujących jak nasi uczniowie plasowali się w kontekście Warszawy oraz całej Polski..


Wyniki egzaminu Ósmoklasisty 2021

Trwająca pandemia COVID-19 była i ciągle jest probierzem naszych umiejętności dostosowania się do nowych warunków, tak zdrowotnych, jak i społecznych oraz w końcu edukacyjnych. Nasi świeżo upieczeni absolwenci mieli nie lada orzech do zgryzienia szykując się do bardzo ważnego dla ich przyszłości Egzaminu Ósmoklasisty. Pozbawieni możliwości nabywania oraz powtarzania wiedzy w bezpośrednim kontakcie z nauczycielem oraz rówieśnikami, zmuszeni zostali do zintensyfikowania swojej pracy i wysiłków na cyfrowej niwie.

Tym bardziej cieszą nas niezmiernie wyniki Egzaminu Ósmoklasisty, który przeprowadzony został w tak trudnych dla nas wszystkich czasach.

Gratulując serdecznie naszym absolwentom ich osiągnięć, odsyłamy wszystkich do przestudiowania poniższych wykresów obrazujących jak nasi uczniowie plasowali się w kontekście Warszawy oraz całej Polski..


Wyniki egzaminu Ósmoklasisty 2020


Za naszymi absolwentami, tak z klas ósmych jak i gimnazjum, bardzo trudny rok szkolny 2018/2019. W okresie przesyconym niepewnością i stresem, pilnie przygotowywali się do kwietniowych egzaminów. Jak sobie poradzili w tym kluczowym dla swojej edukacyjnej przyszłości punkcie? Poniższe wyniki pozycjonujące ich osiągnięcia przez pryzmat miasta stołecznego Warszawy nie pozostawiają złudzeń. Dali z siebie naprawdę wszystko. Gratulujemy Wam wszystkich serdecznie tak dobrych wyników!

Statystyki egzaminu ósmoklasisty 2018_2019

Statystyki egzaminu gimnazjalisty 2018_2019

Clipboard02

Clipboard01

Clipboard05

Clipboard06

 


Z niezwykłą przyjemnością i dumą informujemy Państwa, iż nasza szkoła znalazła się w pierwszej 10-tce szkół niepublicznych oraz w pierwszej 16-tce wszystkich szkół warszawskich w rankingu sporządzonym przez portal o egzaminach (egzaminy.edu.pl). Tworząc ranking, portal przeliczył na punkty rekrutacyjne do liceów wyniki procentowe z 5 egzaminów gimnazjalnych (język polski, historia i WOS, matematyka, przedmioty przyrodnicze, a także język angielski na poziomie podstawowym). Wynik procentowy został tu pomnożony przez przelicznik 0,2 (ustalony przez Kuratorium). Spośród gimnazjów w Warszawie wymienionych jest 45 szkół publicznych oraz 51 szkół niepublicznych, które uzyskały wynik powyżej średniej w Warszawie, czyli 69.02 pkt na 100 pkt.

egzaminy_edu_pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *