Kuratoryjne konkursy przedmiotowe

[ A+ ] /[ A- ]

logo_konkursy_kuratoryjne

Ci uczniowie, którzy przygotowują się do konkursów przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty wiedzą doskonale, że to praca długodystansowa, niejednokrotnie okupiona dosłownie potem i znojem, a także chwilami zwątpienia i poczucia chronicznego zmęczenia i niewyspania. To w końcu sztuka podejmowania wyrzeczeń i rezygnacji z atrakcji, które są udziałem rówieśników.
 
Tym bardziej pragniemy docenić i wyróżnić poniższych uczniów, którzy nie tylko poznali swoje granice, ale dawno je przekroczyli. A dlaczego? Ponieważ nowe granice absorbcji wiedzy i umiejętności wyznaczają sobie sami…od nowa i na swoich warunkach. Z najwyższą uwagą śledzić będziemy ich dalsze edukacyjne wojaże, potyczki oraz bitwy na kolejnych etapach konkursów. Poznajcie ich, oto oni:
.
.

Harmonogram_konkursów_przedmiotowych_etap_szkolny_2020_2021

Harmonogram_konkursów_przedmiotowych_etap_rejonowy_2020_2021

Harmonogram_konkursów_przedmiotowych_etap_wojewódzki_2020_2021

Pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, iż rozpoczęliśmy tegoroczną „sesję” kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. Prosząc o trzymanie kciuków za naszych uczestników, zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją dotyczącą tegorocznych konkursów:


PDF Regulamin konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2020/2021.

PDF Zgoda rodziców/prawnych opiekunów dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *