Wakacje w Anglii 2023

[ A+ ] /[ A- ]

Zapraszamy serdecznie naszych uczniów od klasy 4 do spędzenia wakacji z angielskim w Wielkiej Brytanii w dniach 1-9 lipca 2023r.

Podczas nadchodzących wakacji 2023 chcemy zaprosić Was do ‘zanurzania się’ w języku angielskim oraz kulturze Wysp Brytyjskich przy jednoczesnym odkrywaniu kosmopolitycznego i magicznego Londynu, a także innych arcyciekawych i odmiennych w swym wyrazie miast, np.: Cambridge, Brighton, Oxfordu czy Canterbury

Poznamy piękną, zieloną i pełną tradycji Anglię. Przeniesiemy się do ‘najbardziej uroczego’ zamku Leeds oraz największego na świecie zamieszkałego zamku w Windsorze, gdzie w kaplicy Św. Jerzego spoczywają władcy Anglii, a wśród nich Królowa Elżbieta II.

Będziemy spacerować po pełnych uroku średniowiecznych uliczkach Canterbury. Poznamy drugi najstarszy uniwersytet anglojęzyczny w Cambridge oraz zasady studiowania w Oxbridge.

Dodatkową atrakcją będzie wizyta w nadmorskim kurorcie Brighton i spacer po molo, które ‘wchodzi’ w morze na odległość 524 metrów.

Może przypadnie nam do gustu spacer szklanym tunelem w akwarium lub bajeczny świat wschodu w Pawilonie Królewskim?

Poczujemy też atmosferę magicznego Londynu: odwiedzimy Greenwich, obejrzymy jeden ze słynnych musicali na West Endzie lub przeniesiemy się w świat magii Harry’ego Potter’a w Warner Bros.

A wszystkiemu będzie towarzyszyć język angielski, aktywne zwiedzanie w formie ‘Project in English’ i ‘Treasure Hunt’, zadania językowe oraz spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele pobudzających wyobraźnię rozmów oraz kontaktów.

W naturalnym dla języka angielskiego środowisku łatwiej uda nam się przełamać barierę mówienia i otworzyć na nowe wyzwania językowe 🙂

Warunki płatności:

  • zaliczka w wysokości – 970 zł do 1 kwietnia 2023r. płatna w Sekretariacie szkoły;
  • pozostała płatność – 2300 zł do 23 maja 2023r. na konto Pekao S.A.  67 1950 0001 2006 0009 7594 0001
  • Koszty funtowe: 240 GBP na bilety wstępu, płatne przy autokarze w dniu wyjazdu.
  • tytuł wpłaty: EDUANG23 + imię i nazwisko uczestnika

Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z dokumentami uzupełniającymi informacje o obozie:

1

3

2