30. Finał WOŚP

[ A+ ] /[ A- ]

Zamykamy 30. Finał WOŚP w Rembertowie z naprawdę pokaźną sumaryczną kwotą oraz z subiektywnym poczuciem, że w tak niesprzyjających warunkach zarówno epidemiologicznych jak i pogodowych, Rembertów dał z siebie po prostu wszystko.
 
🤝 Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiarność, za wychodzenie ze swojej strefy komfortu, aby odszukać naszych wolontariuszy i podzielić się z nimi nie tylko datkami, ale także dobrym krzepiącym słowem.
 
🤝 Dziękujemy uprzejmie rodzicom i opiekunom za zapewnienie opieki naszym wolontariuszom podczas kwestowania na rembertowskich ulicach, a także za gadżety i precjoza przeznaczone na licytacje.
 
🤝 Słowa wdzięczności kierujemy także do naszych wieloletnich współorganizatorów: Rembertów Bezpośrednio oraz Sala Bankietowa Rembertów za otwartość, atrakcje, dobry pomysły i globalne wsparcie przedsięwzięcia.
 
🤝 Ukłon wykonujemy także w kierunku Komendanta Policji w Rembertowie, który cały dzień czuwał nad naszym bezpieczeństwem, a na koniec dnia, kiedy awaria prądu dotkliwie uprzykrzyła nam pracę, zapewnił eskortę transportu zebranych środków.
 
😌 Z rozrzewnieniem wspominamy czasy przed-Covidowe i spoglądamy w przyszłość pełni nadziei 😁 na powrót do tradycyjnych, pełnych ludzi i wspólnego przeżywania Finałów.
 
Do zobaczenia za rok!
 
❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍
 .
podsumowanie_zbiórki

❤️🧡💛💚💜💙❤️🧡💛💚💜💙❤️🧡💛💚💜💙❤️🧡💛💚💜💙❤️🧡💛💚💜💙❤️🧡💛💚

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia podczas 30. Finału WOŚP w Rembertowie, nasi wolontariusze wyruszą na ulice naszej dzielnicy spotkać się z Wami. Jeśli chcecie wyjść im naprzeciw ze swoimi gorącymi sercami, sprawdźcie w których miejscach będą rozlokowani. Bez najmniejszego problemu rozpoznacie ich wesołe gromadki z uśmiechem na ustach, dobrym słowem i pozytywną energią. Do zobaczenia w niedzielę‼️ 🙂
.
❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚
.

Rewiry_wolontariuszy_30_Finał_26_01_2022_latest

❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚

Przypominamy wszystkim, że nadchodzący 30. Finał WOŚP w Rembertowie odbywa się w internecie i tylko tutaj czekają na Was wszystkie atrakcje. Transmisja na żywo z wydarzenia rozpocznie się już o godz. 9:00 na 🔥🔥 fanpejdżu Superszkoły 🔥🔥. Niczego nie przegapicie i wszystko tutaj zobaczycie (włącznie z licytacjami).

Z kolei wszystkich chcących wziąć aktywnie udział w licytacjach od godz. 13:00 i zabezpieczyć dla siebie zacne gadżety i precjoza, zapraszamy na ZOOM-a.

Przegląd przedmiotów na licytację znaleźć można TUTAJ.

Do zobaczenia w niedzielę! 🙂

 .
jak_licytować
.
wosp_plakat_30_Finał_2022_regular
.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *