25. Finał WOŚP

[ A+ ] /[ A- ]

04_cf_fb_25final_sztaby

150 tysięcy wolontariuszy WOŚP 15 stycznia 2017 roku wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.  Przez 24 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 740 mln zł zebranych w corocznych Finałach.

Każdego roku szczegółowo określany jest cel finałowej zbiórki. W tym roku celem takim jest ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Tak jak co roku, Superszkoła i jej dzielni wolontariusze utworzą Sztab w Bibliotece Jana Pawła II przy ul. Gawędziarzy 8 i dołożą swoją cegiełkę do dzieła Wielkiej Orkiestry.

Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka- naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem.

Uczulamy Was, drodzy wolontariusze, abyście byli czujni i mieli świadomość, że legalny wolontariusz musi być w stanie „wylegitymować się” ważnym identyfikatorem z hologramem i mieć ważną puszkę.

Na identyfikatorze znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora, pieczątka naszej Fundacji oraz kod QR.

Oto wzory puszek i identyfikatorów na nadchodzący 25. Finał.

puszka_25final_2017

id

jurek

puszka_25_final

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *