Prace klasy 6a na Święto Szkoły

[ A+ ] /[ A- ]

Tegoroczne obchody Święta Szkoły przybrały zupełnie odmienną formułę, formułę narzuconą przez panującą pandemię. Jesteśmy jak najdalsi od afirmacji tej sytuacji, aczkolwiek zawsze warto doszukiwać się pozytywów w tych życiowych momentach, na które po prostu nie mamy wpływu.

Napływające do nas zewsząd prace naszych dzieci przygotowane z okazji Święta Szkoły są po prostu niesamowite, to prawdziwa wylęgarnia i kolebka talentów. Swoistym rozpoczęciem prezentacji talentów naszych uczniów niech będzie „Ballada o Rotmistrzu” w wykonaniu Zosi Malinowskiej z klasy 6a.

Czy Was też chwyta za gardło i serducho?

blueline

Ku naszej ogromnej radości, temat Cegiełki zdaje się być nieskończonym źródłem inspiracji dla wszystkich fanów Minecrafta.

Dzisiaj, w ramach Święta Szkoły, na wirtualny spacer po Superszkole zapraszają Was Adam Piecyk i Aleksander Kowalczuk z klasy 6a 🙂

blueline

Pandemia pokazuje nam dobitnie, że im bardziej powinniśmy się społecznie dystansować, tym bardziej nas do siebie ciągnie. Dlatego też wiele projektów wykonywanych z okazji Święta Szkoły jednoczy grupy uczniów pod wspólnym mianownikiem ich projektu.

Przedstawiamy Wam piękny przykład edukacyjnego wysiłku joint-venture, który zdaje się krzyczeć „Razem damy radę, w jedności siła!”

Chór: Zosia Kobyłecka, Kaja Wawińska, Hania Winnicka, Szymon Bąk, Michał Borkowski, Szymon Grondkowski, Karol Garczyński, Karol Kwiatkowski, Tymon Wawiński, Michał Wilk, Olek Żelazo.

Montaż dźwięku: Krzysztof Wilk
Montaż obrazu: Michał Wilk

blueline

Zuzanna Warsicka stworzyła swoją wersję Superszkoły w Minecrafcie, oto ona:

blueline

Mini strony internetowe o Superszkole wykonane za pomocą programu Microsoft Sway.