Doradztwo zawodowe

[ A+ ] /[ A- ]

 

https://edukacja.um.warszawa.pl/-/dni-otwarte-w-szkolach-ponadpodstawowych

Terminy spotkań dni otwartych w warszawskich szkołach ponadpodstawowych


https://edukacja.um.warszawa.pl/-/-wybierz-szkole-dla-siebie-informator-o-warszawskich-szkolach-ponadpodstawowych-na-rok-szkolny-2021-2022

Informator  o warszawskich szkołach ponadpodstawowych 


Prezentacja o śródmiejskich szkołach podstawowych kształcących w zawodzie.

szkoly-ksztalcace-w-zawodzie


https://mapakarier.org/city

Zwiedź wirtualne miasto zawodów, poznaj setki profesji, dostępne ścieżki kształcenia i zarobki na poszczególnych stanowiskach.

miasto_zawodow


http://ciidmpm.blogspot.com/

Centrum Informacji i Doradztwa Młodzieżowego

Baza przydatnych materiałów dla ósmoklasistów (i nie tylko). Znajdziesz tu rankingi szkół średnich, informacje o poszczególnych typach szkół i dniach otwartych. Ważne informacje dotyczące egzaminów oraz rekrutacji.

centrum_informacji_i_doradztwa


https://dokariery.pl

Dokariery.pl to portal poświęcony planowaniu ścieżki edukacyjnej i kariery. Znajdziesz tu między innymi informacje o zawodach przyszłości, rekrutacji do szkół średnich, a także wiele ciekawostek – na przykład na temat skutecznej nauki czy ciekawych sposobów spędzania czasu wolnego.

dokariery


https://crdz.wcies.edu.pl/ – Na stronie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych  i Szkoleń znajdziesz informacje o szkołach średnich, umówisz się na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym i znajdziesz wiele przydatnych informacji oraz linków związanych z planowaniem ścieżki edukacji i kariery.

wcies